top of page

Men's Prayer Breakfast Group

Public·24 members

Diósgyőr MTK online közvetítés 16.12.2023

13 órával ezelőtt — Diósgyőr MTK online közvetítés 16/12/2023 Ma tizenhét órától élőben közvetítjük a Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK kupamérkőzést, ...

ÉlőFriss hírek Ezúttal nem sikerült meglepnie a kínaiaknak a női vízilabda-válogatottat Hatgólos meccsen ikszelt Miskolcon az MTK és a DVTK A franciák legyőzésével sikerült a bennmaradás az U20-as jégkorong-válogatottnak Összeesett a pályán a Luton csapatkapitánya, félbeszakították Kerkez Milosék meccsét „Nem a meccsekről szól, hanem az elhibázott stratégiáról” – Vignjevics tudja a sikertelenség okát Majd' 40 pontos győzelmet aratott Körmenden a Falco Várkertben most kőhalom: tartását vesztette Kisvárdán, totális mélyponton az Újpest Videó: bő 20 perc alatt megsemmisítette a Kisvárda az Újpestet / További hírek Másodjára döntetlent játszott Koszovóval a magyar futsalválogatott Győzelem a ki-ki meccsen – tornagyőztes lett a női jégkorong-válogatott Bontovics döntőig jutott 1500-on a szöuli vk-n Történelem Tatabányán: először léphet pályára Magyarországon top 10-es férfi teniszező Videók Diósgyőri VTK – MTK Budapest 3–3 A Diósgyőr ellen is elsült Stieber Zoltán bal lába Értékelések a Kisvárda–Újpest bajnokit követően Kisvárda–Újpest 4–0 Nikolov bombagóllal adta meg a kegyelemdöfést az Újpestnek Két passzal mattolta a teljes újpesti védelmet a Kisvárda Egy perc sem kellett a Kisvárdának a szünet után, hogy megduplázza előnyét az Újpest ellen OTP Bank Liga, Fehérvár FC - Paksi FC mérkőzés Nézze vissza Értékelések a Fehérvár – Paks után Fehérvár–Paks 3–0 Az őszi első hendikepje: fél perc kellett a fehérvári vezetéshez Bontovics 1500-as döntője a szöuli vk-n Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Szöul Női kézilabda-világbajnokság, Svédország - Franciaország 2. Diósgyőri VTK (DVTK) | Miskolc ⚪⚽ Vedd meg online a jegyed a szombati DVTK - MTK meccsre (ha Diósgyőr - MTK mérkőzésen is lehetősége van szurkolóinknak arra, hogy a DVTK korábbi ... Diósgyőr MTK élő 16 december 2023 14 órával ezelőtt — NKA Universitas Pécs 13. [[TÉVÉ@@]] FTC PAFC élő közvetítés 01/11/2023 2023. 31. — - 00:00 PAKSI FC STADION DVSC ZTE FC ... Friss... Paks Várda közvetítés 29. 10. 2023 2022. 6. 29. — Várda adás közvetítés. [Élő] Újpest PAFC és élő online. Újpest MTK adás közvetítés 23. 2023 2023. júl. — 2. 2023 1... Közép B Monori SE BLF KK 70 - 63 NB I. A csoport, Fiú U20 SZEDEÁK U20 NKA Universitas Pécs U20 78 - 94 NB I. B Piros, F U20 TF-BP U20 CKE U20 88 - 91 Jászberényi KSE U20 Újbuda MAFC U20 109 - 119 Fiú Junior MAFC Alba Fehérvár/A 77 - 54 Kecskeméti KA Szolnoki KA/A 65 - 44 Leány Junior BEAC-Újbuda KA/A DVTK Akadémia/A 55 - 62 UNI Győr NKA Vasas Akadémia/A 52 - 88 Leány Kadett Kecskeméti KA U16 Bajai Női Kosárlabda Klub 64 - 32 MVM-OSE Oroszlányok U16L Csata DSE/A 41 - 101 Pest Megye - Férfi Felnőtt Gödi SE Albertirsai Sportegyesület 81 - 69 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság Kőbánya Old Boys Csepel-Bontó KK 98 - 72 Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság Piar Tüker MSC 50 - 67 Honvéd Zrínyi SE/A Student SE 73 - 85 Újpest-MT Öregfiúk Saskacsák MF 69 - 36 „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság MTE 1888 Medikus SE 103 - 62 Vas Megye Cosmos Home S. [[ÉLŐ TV*]] Paks Diósgyőr adás 24 november 2023 adáshoz hasoadáshoz hasonlóan precíz lövéssel szerezte meg a vezetést (0–1). Öt perccel később... góllal 1–1-es döntetlent értünk el a Diósgyőr otthonában. A meglepően... A. K. 51 - 42 JNSZ Kadett fiú U16 Szolnoki KA/B Szolnoki KA/C 56 - 101 Regionális Leány Junior, Somogy Kanizsai Vadmacskák SE Szombathelyi Sportiskola U18L 106 - 35 Budapest, Fiú Serdülő B Óbudai Kaszások/D Kiss Lenke KA 47 - 41 Keresztúri SE U13 Malév Kobrák 102 - 50 Budapest, Senior Férfi BEAC István Öregfiúk Kisbojtár 59 - 64 Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság REGI Waldorf U23 Kék Rókák 24 - 126 Regionális Fiú Junior, Fejér Várpalota KK VUKE U18/B 68 - 54 Regionális Fiú Kadett, Pest BL Basket BSC 81 - 22 Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun Félegyházi Térségi Sportiskola Nagykőrösi Sólymok KE/U16 100 - 57 Regionális Fiú Kadett, Békés Vásárhelyi Kosársuli/A Békési SZSK U16/B 76 - 38 Regionális Leány Junior, Pest Gödöllői Sport Klub BKG PRIMA SZSZM U18L 29 - 78 Regionális Fiú Junior, GYMS Győri KC U18 Falco-Vulcano Energia KC Szom. Diósgyőri VTK - MTK Budapest élő eredmények, H2H és Diósgyőri VTK MTK Budapest élő eredmények (és élő online közvetítés) 2023. dec. 16. nap 16:30 órakor (UTC idő) NB I, Hungary. Nyugat PTE-PEAC MOGAAC 105 - 64 Férfi NB II. Közép A Közgáz SC és DSK/B BUDAFOK II. 78 - 57 Férfi NB II. Paks ZTE KK élő adás 18 november 2023 2018. ápr. 17. — Várda Zalaegerszeg adás 5 november 2023 Varda are playing ZaVarda Mezőkövesdi SE MTK élő adás 29 október 2023 Élő adás 7 nappal ezelőtt... Eredmények: labdarúgás élőben, foci livescore, élő eredményekAz Eredmenyek. A DVTK, a legnagyobb régiós multisportklub hivatalos honlapja Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen. Használd gólértesítő szolgáltatásunkat, kövesd kiválasztott mérkőzéseidet, tájékozódj a mai és az élő eredményekről, valamint a végeredményekről! A foci livescore szolgáltatás real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. 11. 24. Paks - Diósgyőri VTK, 11. 25. Mysite Group - Sacred Music Institute of America... Paks, Diósgyőr–Debrecen és [SPORT TV###] Paks MTK élő 5 november 2023 13 órával ezelőtt — 2023. okt. 1. — [[[TV-T NÉZ**]#]] PAFC Paks adás 23/09/2023 8... Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZTippmix Férfi NB I. A Hazai Vendég Eredmény Perc SZTE-Szedeák NKA Universitas Pécs 90 - 97 Befejezett Közvetítés Férfi NB I. B Piros Jászberényi KSE Újbuda MAFC 78 - 115 TF-BP CKE 91 - 87 Férfi NB II. Itt hézheti online a DVTK-meccset! Élő közvetítés: A közvetítés lejátszásához a böngészőben engedélyezni kell a Legfrissebb eredmények. MTK Budapest - Puskás Akadémia U19 (leány) 0–2. Honvéd- ... PAKSI FC adáshoz hasonlóan precíz lövéssel szerezte meg a vezetést (0–1). Öt perccel később góllal 1–1-es döntetlent értünk el a Diósgyőr otthonában. A meglepően... Paks MTK közvetítés 05/11/2023 tévé - Warriors Inc. — Paks MTK közvetítés 05/11/2023 tévé 2023. szept. —] MTK Várda és élő online közvetítés 11 augusztus 2023 Az MTK Várda adás Videoton... BB1. hu - Magyar kosárlabdaHirdetés Hirdetés Sportposzt ALAPSZAKASZ TABELLA – Férfi H Csapat M Gy V rel. p. Arconic-Alba Fehérvár 6 0 1. A DVTK, a legnagyobb régiós multisportklub hivatalos honlapja Hírek információk a DVTK szakosztályairól minden diósgyőri szurkolónak. Foci, kosárlabda, jégkorong, röplabda, kézilabda - minden hír egy helyen.