top of page

Men's Prayer Breakfast Group

Public·24 members

FC Zlín FC Hradec Králové on-line přenosu 16/12/2023 Streamování

Zlín po historickém zápase a vyhazovu Vrby překvapil remízou v Olomouci ... Sledovali jste on-line přenos z utkání 11. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi ...

Zlín - Hradec 4:0. Ševci při chuti! Bartošák zvyšuje - iSport.cz před 2 hodinami — Fotbalisté Zlína hostí v 19. kole FORTUNA:LIGY Hradec Králové, který jde do zápasu posilněn tříbodovým zápisem ze hřiště Českých Budějovic ... Fantastick� Dost�l zamkl na n�kolik z�pad�Tren��i p�ipravili do druh�ho polo�asu hned troj� st��d�n� a hostuj�c� fotbalist� vyb�hli na tr�vn�k odhodlan� v�sledek zkorigovat. Ond�ej �a�inka se o to sna�il hned po p�ti minut�ch. Nejprve z velk�ho �hlu netrefil br�nu a o chvilku pozd�ji hlavou trefil zl�nsk�ho brank��e, kter� si dal pozor na odskok od rozbahn�n�ho ter�nu. V 60. minut� poslal do v�pna dobr� centr Luk� �mel�k a na�el si ho Daniel Va�ul�n, jenom�e Dost�l byl u ty�e v�as a senza�n� robinzon�dou m�� vyt�hl na roh. Vz�p�t� trknul do m��e z velk� bl�zkosti hlavou Jakub Ku�era, ale op�t narazil na neprostupnou ze� v br�n� �evc�. V�chodo�e�i to necht�li vzd�t a aktivn� Petr Juli� se proh��koval k zakon�en�, jenom�e Dost�l byl z br�ny v�as a zmen�il st�eleck� �hel. Po n�m op�t st��lel leva�kou Va�ul�n, ale zase si jeho pokus na�el zl�nsk� brank��. Ve 40. minut� v�ak p�i�el tvrd� direkt pro sv��ence V�clava Kotala. Za v�pno dostal nabito Jakub Janetzk� a nekompromisn� ranou o ty� zv��il na 3:0. A kdy� o dv� minuty pozd�ji zakon�il dal��m v�stavn�m g�lem z voleje po centru Luk� Barto��k, cht�li Votroci rychle zmizet do kabin. V�chodo�e�i sympaticky bojovali i ve druh� p�lce, ale Dost�l jim n�kolika fantastick�mi z�kroky nedovolil ani d�l�� �sp�ch. 19. kolo, sobota 16. 12. 2023, 15:00FC Zl�nFC Hradec Kr�lov�4:04:0Branky a nahr�vky: 13. ��k (�el�stka), 25. ��k (Vukadinovi�), 40. Janetzk� (Bu�ek), 42. Barto��k (�el�stka)Rozhod��: Kv�tek � N�dvorn�k, Nov�k�lut� karty: 3. Janetzk� � 54. Kl�ma, 69. LeiblDr�en� m��e: 49%: 51%. St�ely na branku: 4:7. St�ely mimo: 2:5. Rohy: 5:10. Ve 13. minut� �evci skv�le za�to�ili po lev� stran� a centr na bli��� ty� zakon�il sv�m prvn�m g�lem za Zl�n v nejvy��� sout�i Filip ��k. Hradec kontroval st�elou do b�evna od Daniela Hor�ka a �anc� Krej��ho, ale bohu�el byl neefektivn�, za co� p�i�el trest. Ve 25. minut� Vukadinovi� centroval do v�pna a trefil do zad uh�baj�c�ho se Filipa ��ka, od kter�ho se m�� odrazil nechytateln� do protipohybu Bajzy � 2:0. Zlín Hradec Králové Přímý přenos 16 prosince 2023 Živá TV před 3 hodinami — Zlín Hradec Králové Přímý přenos 16 prosince 2023 Živá TV před 5 hodinami — Podívejte se na živý přenos Zlín - Hradec Králové, ... Úvodní strana - FC ZlínPřehled zápasů SK Uničov 1:2 3. kolo. kolo - MOL Cup 11. 10. 2023, 15. 00 hod. FC Zlín 5:9 12. kolo - FORTUNA:LIGA 21. 00 hod. FK Mladá Boleslav SK Sigma Olomouc 0:0 13. kolo - FORTUNA:LIGA 28. 00 hod. FC Baník Ostrava 0:1 Osmifinále. kolo - MOL Cup 1. 11. 2023, 17. 30 hod. FK Pardubice 14. kolo - FORTUNA:LIGA 4. 00 hod. Koubek), Pudhorock� (46. Leibl). Polo�as hr�zy. Zl�nu spadlo do branky v�echnoHrade�t� neza�ali na zl�nsk� Letn� v�bec �patn� a hned ve 3. minut� m�li mo�nost zaj�mav� standardky t�sn� za v�pnem. Ladislav Krej�� v�ak cht�l vymyslet sign�l, co� soupe� p�e�etl. Druhou p��le�itost si o deset minut pozd�ji vypracoval Va�ul�n, kter� si m�� posunul na leva�ku, ale jeho r�n� chyb�la razance. Votroci sv� �ance nevyu�ili, Zl�n hned tu prvn� v�n�j�� ano. Zlín Hradec Králové Přímý přenos 16.12.2023 Sledujte živé sp před 9 hodinami — Sledujte online přenosy na ligaonline. Přímý přenos utkání Hradec Králové – Zlín Online přenos Zlín · FC Hradec Králové · FC Slovan Liberec ... Nepoveden� konec podzimu. Hradec padl se Zl�nem 4:0dnes | FC Hradec Kr�lov�Posledn� utk�n� p�ed zimn� p�est�vkou Votrok�m hrub� nevy�lo. Do Zl�na jeli s ambicemi na bodov� zisk, kter� v�ak byly ty tam u� po prvn�m polo�ase. �evci toti� prom�nili v�echno, do �eho kopli a u� v prvn� p�ta�ty�icetiminutovce dali �ty�i branky. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:12. Div�ci: 1987. FC Zl�n: Dost�l � Barto��k (82. Reiter), Simersk�, Didiba, �el�stka � Janetzk� (88. �vach), Tk�� (82. Bob��k) � Fanti�, Bu�ek, Vukadinovi� (90. Pol�ek) � ��k (90. Kul�ek). FC Hradec Kr�lov�: Bajza � �ech (46. �mel�k), �ih�k, Kl�ma � Hor�k, Ku�era, Kode�, Juli� � Krej�� (46. �a�inka), Va�ul�n (65. 1:1 15. kolo - FORTUNA:LIGA 11. 00 hod. FK Jablonec AC Sparta Praha 2:0 16. kolo - FORTUNA:LIGA 26. 2023, 18. 00 hod. 17. kolo - FORTUNA:LIGA 3. 12. 00 hod. SK Slavia Praha FC Slovan Liberec 5:3 18. kolo - FORTUNA:LIGA 9. 00 hod. 4:0 19. kolo - FORTUNA:LIGA 16. 00 hod. FC Hradec Králové FK Teplice 20. kolo - FORTUNA:LIGA 10. 2. 2024, 0. FC Zlín FC Hradec Králové přenos živý 16 prosince 2023 před 4 hodinami — FC Zlín FC Hradec Králové přenos živý 16 prosince 2023 před 12 hodinami — 12. 2023 — I na dnešní zápas se můžete podívat živě. FC Zlín - FC Hradec Králové (FORTUNA:LIGA) 4:0 | Onlajny. comBranky: 13. F. Žák (Čelůstka), 25. Žák (Vukadinović), 40. Janetzký (Bužek), 42. Bartošák (Čelůstka) Karty: 3. Janetzký (ZLN) – 54. Ja. Klíma (HKR), 69. Leibl (HKR) Neproměněná penalta: Držení míče: 49%: 51%. Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:12. FC Zlín: S. Dostál – Bartošák (82. (sledujte online!!!) Zlín Hradec Králové přenos živě 16 pros před 2 hodinami — (sledujte online!!!) Zlín Hradec Králové přenos živě 16 prosince 2023 před 10 hodinami — před 1 hodinou — [[Fotbal K tomu [[Online<<]] ... FC Zlín FC Hradec Králové přenos 16 prosince 2023 Živý před 3 hodinami — FC Zlín FC Hradec Králové přenos 16 prosince 2023 Živý přenos Přímý přenos utkání 18. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ...