Men's Prayer Breakfast Group

Public·26 members

[[SPORT>]] Pardubice Slovan Liberec přenos živě 16 prosince 2023

před 11 hodinami — Pardubice Slovan Liberec on-line přenosu 16/12/2023 Sledujte Online 1. 12. 2023 — 2023 — živě 8 dubna 2023 li 2023 | FK Jablonec - FC Fastav ...

Liberec - Pardubice | ONLINE | 29.1.2023 15:00 - iSport.cz Liberec vs. Pardubice. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. 18' Následoval centr z levé strany, se kterým si vyboxováním poradil Olivier Vliegen. 17' Akci hostujících Janoška s Tischlerem zastavil Michal Fukala. 16' Valenta fauloval Hlavatého a Pardubice se po delší době podívají na útočnou polovinu. 15' Preisler vyslal do šance Višinského. Ten si zasekl balon a po jeho střele bude následovat už pátý roh domácího Slovanu. 14' Liberec ale zatím ze standardních situací ne a ne zahrozit. Odražený míč napálil Červ pouze do obránce. Denis Višinský pak vybojoval ještě jeden roh. 13' Aktivní Višinský přihrával do malého vápna. 51' Mladý záložník je zpět na nohách a hra tak může pokračovat. 50' Denis Višinský zůstal ležet po jednom ze soubojů na trávníku a jeho spoluhráči zakopávají míč do autu. 48' Hosté tak paradoxně dali gól, aniž by zatím vystřelili na bránu. 47' Vyrovnání na 1:1 po vlastním gólu Dominika Plechatého Pardubice právě vstřelily branku! Hned na začátku druhé půle hosté vyrovnávají! Dominik Janošek rozehrál rohový kop a liberecký DOMINIK PLECHATÝ si při snaze odkopnout balon nešťastně vstřelil vlastní gól. FC Slovan Liberec - FK Pardubice - Fotbal FC Slovan Liberec - FK Pardubice. Obsah dílu. FORTUNA: LIGA. Vyrobeno 2021; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport ... Náhradníci: Markovič – S. Šimek, Koukola, Darmovzal, Krobot, Rosa, Kostka, Lima, Huf. Trenér: Radoslav Kováč Rozhodčí: Orel – Ratajová, Mokrusch; VAR: Berka, AVAR: Vlček. FK PARDUBICE – FORMA V PŘÍPRAVĚ A VÝHODNÁ POZICE OUTSIDERA? Pardubickým hráčům podzimní část ligy příliš nevyšla. Již po pěti kolech bylo odvoláno trenérské duo Krejčí – Novotný, které získalo pouhé tři body (za výhru právě proti Liberci 2:1). Mužstvo následně provizorně vedl Pavel Němček, než ho převzal Radoslav Kováč. Bývalý liberecký fotbalista získal s Pardubicemi v následujících kolech 7 bodů a nepovedlo se mu odlepit svůj tým ode dna tabulky. Pardubickým fotbalistům aktuálně patří v tabulce, již avizovaná, šestnáctá pozice se ztrátou dvou bodů na předposlední Zlín. Ovšem právě tento fakt by mohl Pardubicím pomoci. Pardubice - Liberec | ONLINE | 14.8.2022 16:00 - iSport.cz Vítejte u on-line přenosu ze zapasu 3. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém se utkají týmy FK Pardubice a FC Slovan Liberec. Úvodní výkop v pražském Ďolîčku je ... 46' Trenér Pardubic Radoslav Kováč se rozhodl udělat jednu změnu do druhého poločasu. Uvidíme, jestli bude tento tah úspěšný. ze hřiště odchází Bartosz Pikul, přichází Leandro Lima. Je za námi první poločas mezi domácím Libercem a hosty z Pardubic. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale úvodní tlak ani pět rohových kopů v řadě nepřetavili v gól. Poté se do hry dostaly také Pardubice. Ty ze svého tlaku také nedokázali skórovat. Pět minut před pauzou se tak ke slovu dostal opět domácí Slovan. Situaci po rohovém kopu zavíral na zadní tyči Lukáš Červ, který vrátil míč do malého vápna a nigerijská posila Victor Olatunji se ve svém prvním utkání v novém působišti dočkala prvního gólu. Pardubice Slovan Liberec on-line přenosu 16/12/2023 před 11 hodinami — Pardubice Slovan Liberec on-line přenosu 16/12/2023 Sledujte Online 1. 12. 2023 — 2023 — živě 8 dubna 2023 li 2023 | FK Jablonec - FC Fastav ... Po souboji v pokutovém území Liberce bude následovat další roh Pardubic. 31' Florin Nita si vyběhl na dlouhý balon za obranu a v klidu rozehrál. 30' Rohový kop rozehraný nakrátko hostům úspěch nepřinesl. 28' Victor Olatunji lapen v ofsajdu. 27' Na druhé straně hřiště centroval Preisler pouze do rukavic brankáře Nity. 26' Centr na přední tyč odvrátil Olatunji. 85' Dominik Janošek hledal ve vápně Brazilce Limu. Před pardubickým hráčem zasáhl Plechatý. 83' Tomáš Vlček s klidem hrudí zahrál balon na svého brankáře. 82' Kostka fauloval při napadání domácího Frýdka. 80' Momentálně sledujeme pasáž zápasu, kdy se hraje převážně mezi vápny bez náznaků šancí. 78' Liberec se snaží proniknout do zatažené pardubické obrany. FK Pardubice vs FC Slovan Liberec Aktuální skóre FK Pardubice vs. FC Slovan Liberec (a online přímý přenos s videem) začíná 16. 12. 2023 v 14:00 UTC at Pod Vinicí stadium, Pardubice city, ... 25' Pardubice přestály úvodní tlak domácích a usazují se na polovině Liberce. Vybojovaly svůj první roh v utkání. Vliegen odkopl míč pod tlakem pouze ke střídačkám. 24' Na severu Čech přestalo sněžit, což by fotbalu mohlo prospět. 22' Olivier Vliegen ale dostává za zmiňovaný zákrok žlutou kartu. 21' Vlček je naštěstí po ošetření při vědomí. 20' Olivier Vliegen při této šanci Tomáše Vlčka zboural a pardubický stoper zůstal chvíli nehybně ležet na trávníku. Obrovská šance Pardubic! Na centr z hloubi pole si naskočil Tomáš Vlček a balon skončil na břevně! 19' Série soubojů uprostřed hřiště končí faulem domácího Valenty. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. Pardubice Liberec přenos živý 16 prosince 2023 Sledovat před 10 hodinami — Pardubice Liberec přenos živý 16 prosince 2023 Sledovat televizi před 7 dny — před 3 dny — 2023 | Fotbal Mladá Boleslav FK Pardubice přenos ... Liberec - Pardubice | ONLINE fotbal | 19.8.2023 15:00 19. 8. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. FC SLOVAN LIBEREC – BOD ZE ZLÍNA Svěřenci Luboše Kozla se v posledním kole představili ... Program | O2 TV Sport Sledujte živě. Program. Program. Právě vysílané. Pá 15.12. Dnes Ne 17.12. Po 18.12 FL: FK Pardubice-FC Slovan Liberec (Streaming) · FL: FK Jablonec-MFK ... Pardubice Slovan Liberec Přímý přenos 16/12/2023 před 9 hodinami — Pardubice Slovan Liberec Přímý přenos 16/12/2023 Streamování před 1 hodinou — FC Slovan Liberec - FK Pardubice, přímý přenos, live stream ...