top of page

Men's Prayer Breakfast Group

Public·27 members

[[[стреам]][] Партизан Раднички uživo 2022 16 децембар 2023

SSL: Radnicki Nis v Partizan preview. 11 dec 2023, 24:02. Image. Youngster ... Studio Uživo: Radnički Niš - Partizan. FK Partizan Beograd. 11 dec 2023, 19:28.

Sada imaju priliku za popravni i to pred domaćim navijačima, a pobedom protiv Kragujevčana bi na sjajan način najavili "večiti derbi", koji je na programu u Humskoj, u sredu (18:00). Ipak, gosti sigurno neće u Beograd stići da "belom zastavom", u prošlom kolu su otkinuli bodove TSC-u (0:0), a bodovima, ili makar jednim, dodatno bi se približili mestu u plej-ofu Superlige Srbije. U prvom meču ova dva tima u sezoni, Partizan je bez problema savladao Radnički u Kragujevcu sa 4:0. Ipak, vremena za više od toga nije bilo, crno-beli nisu napravili priliku do kraja, pa je kragujevački tim uspeo da odnese bod iz Humske. Tok meča: 94' - Kraj meča u Beogradu, Partizan i Radnički su remizirali (3:3). 90' - Igraće se još četiri minuta u Humskoj. 87' - GOOOOL! Partizan ponovo poravnava, strelac je Kristijan Belić. Asistirao je Saldanja, Belić dobrim driblingom sebi napravio poziciju za šut i rutinski je matirao Stojovića. Радник Сурдулица Вождовац uživo prenos 2022 10 пре 7 дана — — Uživo prenos utakmice Superlige Partizan Radnički 1923 Fudbaleri uživo[ливе спорт=] ТСК Железничар Панчево uživo prenos 2022... ТСК Раднички ... Партизан Раднички uživo 2022 16.12.2023 Уживо пре 15 сати — Партизан Раднички uživo 2022 16.12.2023 Уживо пре 59 минута — Partizan - Radnik 2023 ] Партизан Нови Пазар uživo 2022 8 мај 2023 - Fac Uživo ... UŽIVO: PARTIZAN - RADNIČKI! Potpuna ludnica u Humskoj! пре 11 минута — © 2022 MONDO, Inc. Sva prava zaržana. Ovaj materijal se ne može UŽIVO: PARTIZAN - RADNIČKI! Potpuna ludnica u Humskoj! OBJAVLJENO: 16.12 ... Раднички Ниш Партизан utakmice 11 децембар 2023 пре 6 дана — Раднички Ниш Партизан utakmice 11 децембар 2023 15. 7. 2022. — FK Radnicki Nis - Partizan UŽIVO 11. 12. 2023 | Nogomet Posljednja ... Kraj prvog poluvremena u Humskoj! Gosti su imali dva gola viška ali su u nastavku posustali, pa je Partizan u finišu stigao do dva gola, koja im daju nadu da mogu do sva tri boda u Beogradu. 47' minut - Tražili su gosti penal, ali ga nisu dobili. Glavni arbitar je igračima pokazao put u svlačionicu. 44' minut - GOOOOL! Prelep gol Natha iz slobodnjaka, Partizan izjednačuje rezultat! Mitrović je oborio Zahida, Partizan je dobio priliku sa 18 metara da pogodi, loptu je uzeo Natho, prebacio je živi zid i majstorijom doneo 2:2 domaćoj ekipi. 39' minut - GOOOOL! Partizan smanjuje prednost, strelac je Saldanja. Sjajna akcija crno-belih, Zahid je poslao dijagonalu ka Kaluluu, ovaj je uposlio Brazilca, koji je svoje ime 13. Prvo je strelac bio Saldanja, koji je svoje ime na semafor upisao u 39. Minutu. Sjajan pas Zahida ka Kaluluu, koji je proigrao Brazilca, a ovaj stiže do svog 13. Prvenstvenog gola. Činilo se da će gosti uspeti da na predah odnesu prednost, ali tako nije mislio Natho. Nakon faula na 18 metara od gola Radničkog, Izraelac je uputio sjajan udarac, vrlo precizan, pa je iz “slobodnjaka” doneo izjednačenje Partizanu uoči odmora. Nakon smušenog starta drugog dela igre, videli smo pravi spektakl. 57' - Ponovo Saldanja preti. Šutirao je Brazilac sa ivice kaznenog prostora, ali je izblokiran. Detalj sa meča Partizan – Radnički Kragujevac. Foto: Aleksandar Dimitrijević/Ringier 48' - Šansa i za Partizan. Zahid je oprobao udarac sa distance, ali brani Leković. 47' - Kakva šansa na startu drugog poluvremena za Radnički. Imali su kontru 2 na 1, ali je Sahli pogodio igrača Partizana prilikom pokušaja dodavanja. Počelo je drugo poluvreme u Humskoj. 84' - Partizan sve dalje od bodova. Radnički je usporio ritam utakmice, bez prilike za domaću ekipu. 79' - Ne uspeva Partizan do brzog izjednačenja. Radnički i dalje ima prednost, na deset minuta do kraja regularnog dela, "parni valjak" u problemu. 74' - GOOOOL! Ponovo vodi gost u Humskoj. Kakva greška Saničanina, pokušao je da vrati loptu Jovanoviću sa pola metra, golman Partizana nije mogao da je uhvati u ruke, što je iskoristio Vidakov i bez problema pogodio u nebranjenu mrežu domaće ekipe. Duljaj pred meč sa Radničkim iz Kragujevca Uoči meča u Humskoj je svoju izjavu dao i Igor Duljaj, trener Partizana. – Imamo problema što se tiče kartona, Belić i Natho imaju po tri, ali nema tu kalkulacija. Najvažnija je prva sledeća utakmica, a to je Radnički. Pričao sam već sa njima, rekao sam im da obrate pažnju, da nema priče. I da ako naprave neki prekršaj neću da rizikujem ništa, odmah pravim izmenu ako vidim da sami idu ka tome – rekao je Duljaj na konferenciji za medije. Igor Duljaj, trener Partizana (Foto: Starsport) Dodao je da je reakcija igrača posle poraza u Nišu bila pozitivna. – Svako će na svoj način da pokaže inat. Samo želim da to bude sportski inat. (телевизија уживо#) Партизан Раднички uživo prenos 2022 пре 15 сати — (телевизија уживо#) Партизан Раднички uživo prenos 2022 16 децембар 2023 пре 5 дана — Partizan - Radnički Niš, Superliga, a TV prenos uživo ... Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Partizan - Radnički 1923. 18.12.2023, 16:00, TSC - Javor Matis. 18.12.2023, 18:00 2022. Official Data Collector. 12' - Velika prilika za Partizan! Posle kontre, Kvinsi Menig je iz izgledne pozicije šutirao, ali lopta odlazi pored desne stative Radničkog. 7' - GOOOOL! Radnički vodi već sa 1:0, Matija Gluščević je strelac! Sjajna akcija gostiju, Pecelj je centrirao sa leve strane po zemlji, natrčao je Gluščević i preciznim udarcem matirao Jovanovića. Šok u Humskoj od samog starta. 4' - Uzvraća Radnički u naredna dva minuta. Radnički Sremska Mitrovica - FK Partizan Rezultati uživo Radnički Sremska Mitrovica FK Partizan rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. ruj 2022. u 13:00 UTC u na Serbia Cup, Serbia. Već dva šuta Kragujevčana, ali bez promene rezultata. 2' - Kakva šansa za Partizan. Miloš Ristić je izgubio loptu pred svojim golom, dodao ju je Kaluluu, ali njegov udarac ide pored gola. Stopostotna šansa za domaćina posle 70 sekundi. 1' - Počeo je meč u Humskoj. Prvi napad na utakmici ima domaća ekipa. Partizan: Jovanović - Stojković, Marković, Saničanin, Antić - Stjepanović, Natho - Kalulu, Zahid, Menig - SaldanjaRadnički 1923: Leković - Adžić, Bevis, Činedu Čolović - Gluščević, Izučukvu, Mitrović, Sahli - Pecelj, Ristić Partizan je do pre tri kola imao šest bodova viška u odnosu na Crvenu zvezdu, ali je porazima protiv TSC-a (4:0), odnosno u prošlom kolu protiv niškog Radničkog (2:1), ekipa Igora Duljaja ostala bez liderske pozicije na tabeli Superlige Srbije. Партизан Раднички prenos 16 децембар 2023 пре 14 сати — пре 59 минута — ] Партизан Раднички Ниш uživo prenos 13 авPARTIZAN – RADNIČKI NIŠ 18h30min; LINKOVI ZA TEKSTUALNI PRENOS UTAKMICE ... [[[СТРЕАМ!]!!!]] Партизан Раднички uživo prenos 2022 16 деце пре 11 сати — [СТРЕАМ!]!!!]] Партизан Раднички uživo prenos 2022 16 децембар 2023 11.12. Radnicki Nis. Partizan. 2. 1. 11.12. Partizanova drama bez srećnog kraja! Košmarne tri nedelje: Radnički odneo bod iz Humske, crno-beli na derbi idu sa minus dva! - SportalFudbaleri Radničkog iz Kragujevca stigli su do neočekivanog boda, pošto su u Humskoj remizirali sa Partizanom – 3:3 (2:2), čime su crno-bele ostavili treći put bez pobede u četiri poslednja duela u Superligi. Nakon neuspeha protiv TSC-a i Radničkog iz Niša, očekivali su navijači Partizana pobedu na svom terenu protiv Kragujevčana, ali su doživeli novi „hladan tuš“, pa će predstojeći meč sa Crvenom zvezdom dočekati na drugom mestu na tabeli, sa dva boda manje od najvećeg rivala. FK Partizan Belgrade, Feb 12, 2022 - Super liga Srbije - 2. 12. 2022. — This is the match sheet of the Super liga Srbije game between FK Radnicki Nis and FK Partizan Belgrade on Feb 12, 2022 Live · Transfermarkt . FK Partizan - FK Radnički 1:1 Natcho, 79' - YouTube YouTube YouTube 0:59 YouTube FK Partizan Beograd 13. 8. 2023. 13. 8. 2023. Arena sport TV - moj trenutak, moj teren, moja tribina - Arena Uz dodatno ubrzanje 2016. smo osvojili rekorde, 22 medalje, a u sličnom stilu nastavlejno je i u godinama posle. (UŽIVO) Partizan - Radnički Kragujevac 3:3: ... put ove sezone upisao među strelce. 36' - Prilika za crno-bele. Posle prekida, lopta je stiglao do Nikole Antića, ali ga je ona malo iznenadila, pa je izostao bolji udarac levog beka Partizana. 28' - Duljaj već pravi izmenu! Kvinsi Menig je napustio teren, ovo mu se sigurno neće svideti. Mesto njega je na teren ušao Nemanja Nikolić. 23' - Ne uspeva Partizan da se konsoliduje. Gosti ponovo prete, novi šut Činedua, ali ide pored gola domaće ekipe. 16' - GOOOOL! Radnički vodi sa 2:0, strelac je Činedu! Adžić je sjajno centrirao sa desne strane, pogodio je Činedua u "trepavicu", Partizanu preti debakl ravan onom protiv TSC-a i Mladosti GAT, kada su na svom terenu primali po četiri "komada". Evo gde možete da pratite meč Partizan - Radnički Kragujevac пре 7 сати — Crno-beli žele da pobedom dočekaju "večiti" derbi. Fudbaleri Partizana igraju protiv Radničkog iz Kragujevca meč 19. kola Superlige Srbije.