top of page

Men's Prayer Breakfast Group

Public·27 members

Спартак Црвена звезда utakmice uživo 16 децембар 2023 Уживо

5. 4. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak u utakmici 29. kola Superlige, rezultatom 4:1. Gol za overu trijumfa u Subotici dao je ...

Prenos meča Spartak - Crvena zvezda пре 12 сати — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Spartaku u Subotici u okviru 19. kola Superlige Srbije. FK Crvena zvezda foto: Starsport©. FK Spartak Ždrepčeva krv Subotica – Zvanični sajt Informacije o ulaznicama za utakmicu Spartak ŽK – Crvena zvezda Akreditacija TABELA. Mozzart Bet Super liga Srbije Preuzmite SrbijaSport app. Uživo. Tabela. Trener crveno-belih izjavio je na konferenciji za medije pred utakmicu sa Spartakom, da su misli ekipe usmeren samo ka novoj pobedi. - Svaki tim protiv Zvezde želi da se pokaže i to nije ništa novo, ali u Spartaku su tu i bivši fudbaleri i bivši trener našeg kluba, tako da će možda imati veću motivaciju nego inače. Nama to ne pravi razliku, jer smo spremni za tešku utakmicu protiv dobrog tima i potpuno fokusirani na ono što nas očekuje. Svi igrači su spremni, i želimo da završimo polusezonu na pravi način. minut - Izmena u Spartaku! Umesto povređenog Đurasovića, koji je u suzama izašao iz igre, priliku dobija Jovan Lukić. 17:07Koreografija! "Severu titula mnogo znači, svi u napad - traže navijači", poruka je koju su istakle najvatrenije pristalice aktuelnog šampiona Srbije na tribini. Koreografiju pred derbi ukrasili su i crveno-belim balonima. 17:0546. minut - Nastavljamo! Zvezda ima prvi napad u drugom delu meča! 17:00Izmene! Menjaće Barak Bahar već na poluvremenu! Šansu u nastavku dobija Vladimir Lučić. On će zameniti Kneževića. UŽIVO: Spartak - Crvena zvezda 0:1, Mijatović! пре 2 сата — (KVOTE UŽIVO). SPARTAK - CRVENA ZVEZDA 0:1. /Mijatović 26/. Gradski stadion, Subotica. Sudija: Pavle Ilić. Žuti kartoni: Ćalasan (Spartak). 17:2868. minut - Lukić! Odličnu priliku imao je rezervista Spartaka iz Subotice, ali njegov udarac je otišao pored gola. Odmah nakon te akcije Barak Bahar pravi još jednu izmenu - umesto Kataija igraće Marko Stamenić. 17:2363. minut - Izmene! Umesto Dragovića i Endiaja igraće Lazar Nikolić i Piter Olajinka. Ove promene izazvaće "tumbanje" u poslednjoj liniji - Milan rodić prelazi na poziciju štopera. 17:1657. minut - GOL, Mijatović! Hvang je uposlio Jovana Mijatovića na dvadesetak metara, a nakon što je napravio nekoliko koraka i utrčao u kazneni prostor mladi napadač je rutinski savladao Aleksandra Vulića. LIVESTREAM Spartak - Crvena zvezda пре 17 минута — ZVEZDA ODNELA 3 BODA IZ SUBOTICE - HET-TRIK MIJATOVIĆA: Crveno-beli slomili Spartak, ali i primili gol pred 171. večiti derbi! Autor Kurir Sport. UŽIVO: Spartak - Crvena zvezda 1:3, Katai dupirao prednost gostiju, Todoroski vratio nadu, Mijatović je oduzeo (VIDEO)SPARTAK – CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:1), 60. minut Strelci: 0:1 - Mijatović u 26, 0:2 - Katai u 53, 1:2 - Todoroski u 55, 1:3 - Mijatović u 56. minutu. Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 5. 000. Sudija: Pavle Ilić (Kragujevac). Žuti kartonii Ćalasan (Spartak), Endiaje (C. Zvezda). SPARTAK: Vulić, Ćalasan, Vidaković, Kerkez, Stanojev, Đurasović (od 50. Lukić), Tošeski, Babić, Bijelović, Todoroski, Mudrinski. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Spartak пре 12 сати — Fudbaleri Crvene zvezde ove subote gostuju ekipi Spartaka u Subotici u meču 19. kola Superlige Srbije. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Spartak - Zvezda u Superligi SrbijeCrveno-beli se okreću domaćem prvenstvu Foto: MN Press/Marko Metlaš Fudbaleri Crvene zvezde ove subote gostuju ekipi Spartaka u Subotici u meču 19. kola Superlige Srbije. U ovaj duel, crveno-beli ulaze posle poraza od Mančester Sitija u ligi šampiona ove srede. Tako, meč u Subotici biće prilika za nove bodove u domaćem prvenstvu i odlična priprema za 171. Večiti derbi koji se igra 20. decembra. Спартак Црвена звезда uživo 2022 16 децембар 2023 пре 13 сати — Спартак Црвена звезда uživo 2022 16 децембар 2023 Ливестреам ТВ Spartak ŽK - Crvena zvezda. 16.12.2023, 18:30, Partizan - Radnički 1923.