Men's Prayer Breakfast Group

Public·27 members

Gabela Željezničar uživo prijenos gledaj 16/12/2023

prije 2 sata — — ((GLEDAJ ONLINE*)) GOŠK Gabela Borac Banja Luka 19. aug 2023 prijenos gleda [streaming] Sloga Doboj Željezničar Sarajevo uživo gledaj 20...

Fudbaler Bešiktaša na posudbi u Sarajevu je skočio između dvojice fudbalera Željezničara, Vedad Muftić mu brani zicer, ali se lopta odbija ponovo Hasiću koji je šalje iza leđa golmana Željezničara. Isti fudbaler se u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena našao u ulozi asistenta. Uputio je centaršut, koji se od Edina Cocalića odbija do Renana Oliveire, a Brazilac pogađa za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Hamza Čataković u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Bila je ovo prva pobjeda za tim sa Koševa u posljednje dvije godine, a prethodno su četiri derbija završena bez pobjednika. Vidi opis BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO) Skloni opis Izvor: MONDO/Sport1/Sanel KonjhodžićBr. slika: 8 1 / 8 2 / 8 3 / 8 AD 4 / 8 5 / 8 6 / 8 7 / 8 8 / 8 Bordo tim je u vođstvo doveo, večeras odlični, Ajdin Hasić u 26. minutu. 21:0031'- Meč je nastavljen 20:5827'- Sada velika bakljadaPrekinut je meč trenutno zbog dima. 20:5626'- Sarajevo vodi! Pogodio je Ajdin Hasić, čiji prvi udarac brani Muftić, ali mu se lopta odbija na glavu. Nemoćan je bio golman Željezničara. 20:5424'- Pokušaj Hasića iz slobodnog udarcaLijepo je gađao Hasić, ali lopta ide malo iznad gola. 20:4818'- Korner za gosteKrpić nije uspio da zahvati loptu, moglo je biti opasno. 20:4717'- Pokušao je AvramovskiU padu je šutirao Avramovski, ali siguran Muftić. 20:46- Dio atmosfere na stadionu - 20:45- Poznata lica na tribinama -Selektor fudbalske reprezentacije BiH Savo Milošević i direktor reprezentacije Zvjezdan Misimović prate derbi sa tribina Koševa. Sarajevo Borac Banja Luka uživo prijenos 5 novembar 4. nov 2023. — [TV uživo] GOŠK Gabela Borac Banja Luka prijenos 8 7. okt 2023. — (GLEDAJ ONLINE***) Željezničar Sarajevo GOŠK Gabela prije sep 2023 [sport> ... Željezničar Sarajevo Velež Mostar gledati prijenos 8 prije 7 dana — — 10 — — (uživo) Velež Mostar Željezničar Sarajevo uživo prijenos Gabela uživo prijenos gledaj 7 ma 2023 FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Velez ... 21:4150'- Bez prilika u nastavku 21:36- Počelo je drugo poluvrijeme -Nermin Bašić izveo je iz igre Alisona, a umjesto njega na terenu je Ćosić. 21:35FOTO Izvor: Promo/FK SarajevoBr. slika: 5 1 / 5 2 / 5 3 / 5 4 / 5 5 / 5 21:20- KRAJ PRVOG POLUVREMENA -Sarajevo nakon prvih 45 minuta vodi 2:0 golovima Hasića i Oliveire! 21:1845+3'- SARAJEVO VODI 2:0Nakon centaršuta Hasića, lopta se od Cocalića odbija do Oliveire koji pogađa za 2:0! 21:1645+1'- Tri minute sudijske nadoknade 21:1343'- Novi korner za gosteCocalić šutira sa desetak metara, brani Šahinović 21:1242'- Korner za ŽeljezničarIzbacuje loptu Oliveira 21:0940'- Slobodan udarac za SarajevoMustafić šalje loptu visoko preko gola 21:0535'- Pokušaj Julardžije petomPokušao je Julardžija atraktivno, ali lopta ide preko gola 21:0031'- Korner za gostePrekršaj Cocalića u napadu. (TV uživo) Željezničar Velež uživo prijenos gledaj 8 decemba 8. dec 2023. — (TV uživo) Željezničar Velež uživo prijenos gledaj 8 decembar 2023 2:28:41FK Željezničar i FK Velež od 18:30 sati igraju prijateljski susret ... 20:4213'- Mustafić pokušava sa distanceŠut Mustafića sa distance, brani to Muftić 20:4112'- Jašarević preko gola! Nako ubačaja Štilića iz kornera, Jašarević je bio najviši u skoku, ali njegov pokušaj ide preko gola 20:4011'- Korner za Željezničar 20:4010'- Igra se uglavnom na sredini terenaNismo vidjeli mnogo uzbuđenja u prvih 10 minuta meča. Vrijedi izdvojiti ubačaj Oliveire iz 6. minuta koji je odbrana Željezničara očistila. 20:345'- Nema uzbuđenja na otvaranju meča 20:301'- Počeo je meč na Koševu 20:29Problemi za RožmanaMarin Aničić se povrijedio na zagrijavanju, a umjesto njega utakmicu će započeti Vinko Soldo. 22:1787'- Kjeremeh pravo u MuftićaŠutirao je Fransis Kjeremeh, ali njegov pokušaj brani golman Željezničara. 22:1484'- Meč je nastavljen 22:1079'- Mekić pored gola! Pokušaj Mekića sa ruba 16 metara, ali lopta ide pored gola. 22:0776'- Šansa za gosteŠahinović kupi loptu ispred Drlje. 22:0372'- Šansa za DžaberaĐuričković blokira pokušaj Saudijca, biće korner. U nastavku bez opasnosti pred golom Sarajeva 21:5565'- Utakmica je nastavljena 21:5262'- Novi prekid Ponovo je meč prekinut zbog dima. 21:51FOTO 21:4453'- Velika prilika za SarajevoAvramovski se iznenada našao u odličnoj šansi, ali njegov udarac blokira Drina. Korner za Sarajevo. U nastavku Soldo šutira, ali lopta od blok ide u korner. Nakon toga loše je centrirao Hasić. Posušje Sarajevo gledati prijenos 11 novembar 2023 TV 4. okt 2023. — Željezničar Sarajevo uživo gledaj 24 se (TV) Posušje Igman Konjic gledati prijenos . Tuzla City GOŠK Gabela uživo prijenos gledaj 30 oktobar ... KOLO: GOŠK - Borac 0:3 (0:2)/Grahovac 12, Jurilj 19, Lukić 52/ Široki Brijeg - Igman 2:0 (1:0)/Mamić 35, Činedu 90 pen/ Sarajevo - Željezničar 3:0 (2:0)/Hasić 26, Oliveira 45+3, Čataković 90+4/ Odigrano u subotu: Zvijezda 09 - Tuzla siti 1:1 (0:0)/Maksimović 65 - Pantelić 63/ Odigrano u petak: Velež - Posušje 2:1 (0:0)/Haskić 46, Džafić 62 - D. Begić 71) Ponedjeljak: Zrinjski - Sloga Meridian (18. 00) Razvoj događaja 22:2690+4'- Hamza Čataković pogađa za 3:0! Čataković glavom šalje loptu iza leđa Muftića. 22:2590+3'- Haračić pogađa, ali ofsajdNakon centaršuta iz slobodnog udarca, Haračić glavom pogađa, ali sudija pokazuje da je bio ofsajd. 22:2290+1'- Osam minuta sudijske nadoknade 22:2089'- Odlična intervencija Muftića! Ćataković je bio u 100% šansi, međutim ponovo je odlično intervenisao Muftić. GOŠK Gabela Željezničar Sarajevo uživo prijenos 16 decembar prije 10 sati — GOŠK Gabela Željezničar Sarajevo uživo prijenos 16 decembar 2023 24. nov 2023. — 2023 vs Nema nikakvih tipova jos Gošk Gabela. GOŠK Gabela - FK Željezničar Rezultati uživo, međusobni GOŠK Gabela FK Željezničar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 16. pro 2023. u 15:00 UTC u na Premijer Liga, Bosnia & Herzegovina. BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO)BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO) 1 OBJAVLJENO: 08. 10. 2023. / 19:46 POSLEDNJA OBJAVA: 08. / 21:28 Uvodna vijest Fudbaleri Sarajeva savladali su Željezničar rezultatom 3:0 Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić Fudbaleri Sarajeva savladali su Željezničar u 150. jubilarnom gradskom derbiju rezultatom 3:0. Željezničar Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 26 26. nov 2023. — Željezničar Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 26 novembar 2023 TV 5. aug 2023. — [TV UŽIVO-] FK Sarajevo Tuzla City uživo gledaj ... Fudbaleri Sarajeva će nakon reprezentativne pauze gostovati na Gradskom stadionu u Banjaluci, gdje će odigrati zaostalu utakmicu drugog kola PL BiH sa ekipom Borca. S druge strane, Željo će u narednom kolu na Grbavici dočekati Zvijezdu 09. Više o utakmici klikom "RAZVOJ DOGAĐAJA". PREMIJER LIGA BIH - 10. Široki Brijeg Velež Mostar prijenos 26/11/2023 Fudbal 17. au 25. nov 2023. — prijenos gledaj 22 novembar 202 prije 3 — GOŠK Gabela Velež Mostar uživo prijenos gledaj 3 2. nov 2023 Željezničar Sarajevo Posušje uživo ...