top of page

Men's Prayer Breakfast Group

Public·26 members

[Hodinky-] Švýcarsko Česko přenos živý 16 prosince 2023

před 3 hodinami — Zápas můžete živě sledovat na ČT sport, případně v textovém přenosu na Hokej.cz. » TEXTOVÝ PŘENOS. Premiéru v národním týmu zažívají brankář ...

Ani oni se ovšem nedostali k zakončení. 23:04' Útok Švýcarů nic nebezpečného nepřinesl, na opačnou stranu už se ženou čeští reprezentanti... 22:18' Rozhodčí ještě zkoumali regulérnost Bestova gólu, ale ten platí! Oddechový čas pro Švýcarsko. Česko právě vstřelilo branku! Povedená kombinace na tři přihrávky znamená pátý gól českého národního týmu! Martin Tokoš dokázal v pádu přihrát JIŘÍMU BESTOVI, který v podstatě z nulového úhlu nastavil čepel hole do dráhy míčku, tečoval ho do masky Edera, odkud zamířil do branky – 2:5! Asistence: Martin Tokoš. 21:32' Nyní zahrozili také Švýcaři, ale Bauer byl připraven. Švýcarské hokejové hry LIVE [16. 12.] ▶️ Česko - Švýcarsko před 14 hodinami — Hokej Švýcarsko vs. Česko dnes živě: EHT Švýcarské hry 2023 live Z výčtu sportů zvolte lední hokej a vyberte si z nespočtu přenosů, které ... 48:52' Teď už se Češi mohou radovat! MARTIN TOKOŠ se vyhnul bloku a nasměroval střelu do odkryté švýcarské klece. Eder se o fous nestihl vrátit zpět mezi tyče. Bez asistence. 48:40' A další dobrá možnost! Z dobré pozice branku přestřelil Jendrišák. Bylo to s lehkou tečí, Češi zůstanou u míče. 47:51' Obrovská šance českého celku! Punčochář našel skvělou přihrávkou od levého mantinelu na zadní tyči zcela volného Krbce. Ten střílel do přesouvajícího se Edera. 47:09' Marek Beneš vypíchl na půlící čáře balonek. Akci po pravé straně zakončil střelou pod Ederovu masku. 46:40' Do zakončení se ale domácí reprezentace ne a ne dostat. Eder už je zpátky mezi svými tyčemi. Švýcarsko Česko Přímý přenos 16 prosince 2023 před 14 hodinami — Švýcarsko Česko Přímý přenos 16 prosince 2023 České hokejistky vstupují do švédské části Euro Hockey Tour. V úvodním utkání turnaje čelí ... Česko vs Švýcarsko HOKEJ [21.5.] ▶️ MS 2023 online živě 21. 5. 2023 — Kdy hraje Česko proti Švýcarsku na MS v hokeji 2023? Přímý přenos v TV, online live stream živě. Všechny zápasy z hokejového mistrovství světa ... Švýcarsko se snažilo prodrat do zakončení. Odpískán je útočný faul. 34:34' Češi jdou už do pětibrankového trháku! ADAM HEMERKA nabral rychlost a krásně si narazil míček s Markem Benešem, od něhož obdržel z rohu kolmici na zadní tyč. Poté už stačilo jen zasunout za záda Edera. Asistence. Marek Beneš. 33:17' Nadějný brejk českého týmu! Proti Jendrišákovi musel nadvakrát zasahovat Eder, jenž se stihl včas přemístit. 32:54' Na programu je komerční přestávka. Český florbal - JUNIORKY ŽIVĚ 📺 ČESKO 3. 2. 2017 — JUNIORKY ŽIVĚ ČESKO - ŠVÝCARSKO ➡ Sledujte přímý přenos prvního utkání z Česko - Švýcarsko | Přátelská utkání juniorek ve ... Švýcarsko Česko přenos živý 13/12/2023 Živý přenos - euthalia před 4 dny — BJK Cup: Česko proti Švýcarsku dnes live ve skupině 6. 11. 2023 — Další zápasy Billie Jean King Cupu 2023 sledujte živě ZDE. Živý přenos ... Němeček (Langer), 21. Langer, 23. Besta, 33. Forman (Langer), 35. Hemerka (Beneš), 49. Tokoš, 53. Beneš (Němeček), 57. Forman (Krbec), 59. Besta (Kisugite). Vyloučení: 1:1. Rozhodčí: Andersson, Wissman. 59:40' Bauer přenechal místo v brankovišti nerozchytanému Benešovi. Ten se nenechal vymíchat kličkami a Maurerův pokus o podstřel lapil! Bauer se vrhl pod nohy rozběhnutému Maurerovi, a hasil tak chybu svých spoluhráčů v obraně. 27:55' Naši kontrolují průběh hry. Aktuálně kombinují s hracím předmětem na vlastní polovině. Švýcaři místo napadání vyčkávají, co se bude dít. 27:12' Po dvou rychlých brankách českého týmu sledujeme klidnější pasáž utkání. Naši reprezentanti mají k dispozici volný úder. 26:47' Hemerka předal míček Benešovi, k němu ovšem rychle přistoupili dva Švýcaři a odzbrojili ho. 26:14' Nyní pro změnu kombinují ve svém pásmu Češi. NYBC Group - National Youth Ballet Company před 13 hodinami — [ŽIVÝ SPORT<<<<]]] Švýcarsko Česko on-line přenosu 16 prosince 2023 HST Obchodní komora Švýcarsko - Česká republika. 7 subscribers. Bauer vyrazil Burkiho střelu z pravé strany, PATRICK MENDELIN se ale z voleje opřel do odraženého balonu a napálil ho přesně k levé tyči. Asistence: Jan Burki. 36:00' Do konce druhé třetiny schází poslední čtyři minuty. Zaplněná hala se snaží své krajany vybudit ke zlepšenému výkonu. 35:46' Bauer musel pokrýt prostor u své pravé tyče. 57:36' Teď už se dá opravdu říci, že je rozhodnuto. Švýcarsko už i dle pohybu a absence napadání na utkání rezignovalo. 56:33' Na světě je desítka! Hezkou souhru českého celku zakončil po Krbecově přiťuknutí nekompromisní ranou pod víko FILIP FORMAN. Asistence: Mikuláš Krbec. 55:50' Seiler zakončil švýcarský "ťukec" střelou z levé strany do boční sítě. Češi směřují neohroženě za vítězstvím. 54:59' Po menších problémech s časomírou může hra pokračovat. Havlas minul táhlou střelou Ederovu branku. 54:53' Češi vystřelili ve třetí třetině už devětkrát na branku, zatímco Švýcarsko pouze ve dvou případech. Ta teď určitě přijde více vhod Švýcarsku, které je vývojem druhého dějství hodně opařeno. 32:06' Naši reprezentanti přeci jen využívají přesilovku! Po Langerově přihrávce z levé strany napřáhl FILIP FORMAN a nasměroval krásnou utaženou střelu do pravého horního růžku švýcarské brány! Asistence: Filip Langer. 31:41' Po dlouhé české kombinaci přišla přihrávka do předbrankového prostoru na Jendrišáka. Do zakončení se ale nedostal. Švýcarsko se osvobozuje. Rumunsko Švýcarsko přenos živý 21/11/2023 před 3 dny 20. 11. 2023 — před 3 dny — 2023 — Izrael – Kosovo Rumunsko – Bělorusko Bělorusko – Švýcarsko Švýcarsko – Izrael Kosovo Izrael přenos živý 16 června 2 16. (FOTBAL) Česko Švýcarsko on-line přenosu 21 května 2023 21. 5. 2023 — (((živý sport##))) Norsko Švýcarsko on-line přenosu 14 květn >? {{ONLINE/LIVE}} Slovensko-Česko LIVE prenos z MS v 2023 MS hokej 2023 živě ... 25:28' Češi ale sáhli v pravou chvíli do rozehrávky Švýcarů a Eder musel zasahovat proti střele Tokoše. 25:04' Švýcarský celek zůstává na míčku, ale zatím je to spíše hra po mantinelech či daleko od brány. 24:22' Švýcaři teď na chvíli zamkli české mužstvo a stihli prostřídat. To ovšem i Češi. 23:39'... 39:34' Češi ubránili už čtvrtou švýcarskou přesilovku v řadě. Zdá se, že si do třetí části zápasu odnesou čtyřbrankové vedení. 39:20' Filip Langer se v oslabení dostal do zakončení! Tváří v tvář Ederovi se snažil skórovat mezi jeho nohama. Nevyšlo to. 39:00' Češi sportovně vrátili soupeři zašlápnutý balonek. Do konce druhého dějství schází poslední minuta. 38:48' Meier spadl v brankovišti na Bauera a ten zboural svou klec. Hra je přerušena. 38:33' Beneš postrčil protihráče v přerušené hře. 20:31' Česko právě vstřelilo branku! Švýcaři zkraje druhé části vystřídali brankáře, ale Patrick Eder inkasuje hned z první střely! FILIP LANGER se dostal k odraženému míčku a bez přípravy ho poslal přesně k tyčce mimo dosah Edera! Bez asistence. 20:01' Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Meier, přichází Eder. Začala druhá třetina. Je za námi strhující úvodní třetina semifinálové duelu mezi českými florbalisty a Švýcarskem. České mužstvo šlo do vedení po brzké trefě Mikuláše Krbce, Švýcaři pak sice dvěma góly v rozmezí pěti minut skóre otočili, ale pak srovnal Adam Hemerka a krátce nato kapitán českého celku Ondřej Němeček gólem na 3:2 vrátil národnímu týmu těsné vedení. [[Sport*]] Izrael Švýcarsko Přímý přenos 15/11/2023 před 2 d 14. 11. 2023 — před 2 dny — Živý přenos Francie U21 - Dánsko U21 je online ▷ Rumunsko – Izrael Rumunsko – Kosovo Andorra – Kosovo Švýcarsko ... Mistrovství světa florbal - Online přenos - Švýcarsko : Česko 12. 11. 2022 — Mistrovství světa florbal - Online přenos - Švýcarsko : Česko - 12. listopadu 2022 17:30 · Čeští florbalisté rozstříleli v semifinále světového ... Právě probíhá živý přenos Česko - Švýcarsko ŽivéPřenosy.TV 7. 5. 2023 — Sledujete rádi hokej? Chcete vidět ▶️ živý přenos Česko - Švýcarsko? Více na ŽivéPřenosy.TV.