Men's Prayer Breakfast Group

Public·27 members

Bohemians Dynamo ČB on-line přenosu 16 prosince 2023

SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905, přímý přenos, live stream, živě.

Bohemians 1905 Dynamo České Budějovice přenos živý před 3 hodinami — Bohemians 1905 vs Dynamo Ceske Budejovice Živé skóre (a online živý přenos videa) začíná 2021/11/20 v 06:00:00 čase UTC v Czech First League ... min. Ordoše nahradil Kotyza. Pavla Haška nahradil David Bartek. Hlavní sudí Paták zahájil druhý poločas. 45. min. Rozhodčí ukončil první poločas. A to dokonce o minutu dříve:). 44. min. Šíma mířil vysoko nad. 38. min. Exekuce přímého kopu z dobrých 30 metrů se ujal Šmarda. Horejš odvracel na roh. Ten už domácí obraně problémy nenadělal. (((sledujte online-))) Slovácko Bohemians přenos 9 prosince (fotbal##) Bohemians Praha Slovan Liberec koukněte se 2 před 7 dny — Liberec Dynamo ČB přenos živě 5 listopadu 2023 4. 3. 2023 — FC Slovácko - Bohemians ... Fortuna:Liga živě: Slavia - České Budějovice - Aktuálně.cz 25. 11. 2023 — Sledovali jste on-line přenos z utkání 16. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Dynamem České Budějovice. Technickou střelou k tyči zvyšuje na 2:0 Vozábal. 58. min. Na stadionu je přítomno 4518 diváků. 54. min. Slibný brejk budějovických zastavilo Mrkvičkovo postavení mimo hru. 51. min. Rezek svoji akci nezakončil tak, jak by si zasloužila. 50. min. Vypadá to, že utkání se bude dál hrát v uspávajícím tempu. Klokani nevypadají, že by byl pro ně výsledek zas až tak nepříznivý. 46. 20. min. Škodův centr nikoho v domácím vápně nenašel. Jinak mají navrch ale spíš domácí. Do vápna Bohemky se však k nebezpečnější šanci nedostali. 13. min. Žlutou kartu obrželi i domácí jmenovitě Jan Svátek. 10. min. Martin Knakal obdržel žlutou kartu. K rozehrávce následné standartní situace se postavil Šíma. Jeho centr však Leština zužitkovat nedokázal a namířil svoji hlavičku pouze nad branku hostů. 8. Budějovice vs. Bohemians - Online přenosMinuta Ikonka Popis události 90. min. V podprůměrném utkání porazilo domácí Dynamo České Budějovice hosty z pražských Vršovic zaslouženě 2:0. Hosté se do stoprocentní šance za celou dobu zápasu prakticky nedostali a jelikož domácí ty svoje proměnili, zůstali poprávu všechny tři body v Českých Budějovicích. Rozhdočí Paták ukončil utkání. Šmarda pálil mimo. 88. min. Tomáš Hunal leží v křečích na trávníku, asi už je toho na něj dnes moc. 84. min. Zraněného Vozábala vystřídal Mašát. 81. min. O2 TV Sport Mladá Boleslav se utká se Slováckem, Bohemians hostí České Budějovice · 16.12 FL: Bohemians Praha 1905-SK Dynamo České Budějovice. Sobota 16.12. 18:55. NFL ... Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice 3: Vítáme vás u dnešního online přenosu, ve kterém zprostředkujeme dění ze zápasu Bohemians Praha 1905 a SK Dynamo České Budějovice. Média. Fotogalerie.